Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Mezoterapia bezigłowa Aquaclean

Ekskluzywny zabieg dla skóry wymagającej intensywnej pielęgnacji okolic twarzy, szyi i dekoltu.

Mezoterapia bezigłowa Aquaclean pozwala wprowadzić w skórę substancje aktywne na głębokość optymalną dla najlepszego efektu terapeutycznego. To nowoczesne, całkowicie bezbolesne, nieinwazyjne i skuteczne rozwiązanie estetyczne wykorzystywane w walce z efektami starzenia się skóry oraz brakiem nawodnienia i odżywienia.

Przebieg zabiegu: Demakijaż SPA + Peeling kawitacyjny + Mezoterapia ampułki lub serum + Maska algowa + Aplikacja kremu YASUMI dobranego do potrzeb skóry

Mezoterapia bezigłowa Aquaclean zapewnia regenerację skóry na poziomie komórkowym. Za sprawą bezpośredniego dotarcia preparatu do źródła problemu estetycznego, metoda zapewnia skuteczne rezultaty w likwidowaniu niedoskonałości skóry. W czasie zabiegu nie dochodzi do przerwania ciągłości skóry, a także nie ma ryzyka pojawienia się podrażnień, drgania mięśni czy stanów zapalnych. Zabieg mezoterapii bezigłowej Aquaclean stanowi alternatywę dla klasycznych metod inwazyjnych. Technologia Aquaclean polega na użyciu technologii elektroporacji ze światłem LED, która umożliwia składnikom aktywnym penetrację w głębsze warstwy skóry, co powoduje, że terapia jest bardzo efektywna.

Zabieg rozpoczyna się od wieloetapowego oczyszczenia/demakijażu skóry wraz z elemantami masażu aromaterapeutycznego twarzy. Następnie dokładnie doczyszczamy i delikatnie złuszczamy skórę falami ultradźwiękowymi - kawitacją. Dopiero idealnie przygotowana skóra przyjmuje dobroczynne składniki aktywne dobrane przez kosmetologa przy wykorzystaniu technologii Aquaclean. Aby maksymalnie zintensyfikować przyjmowanie przez skórę składników aktywnych, stosujemy okluzję z alg. Zabieg kończy się aplikacją kremu dobranego do potrzeb skóry.

Wskazania do zabiegu mezoterapii:

  • regeneracja skóry oraz poprawa jej struktury
  • poprawa jędrności i kolorytu skóry
  • redukcja drobnych zmarszczek
  • doskonałe nawilżenie i rewitalizacja skóry
  • Cena: Od 160 - szczegółowy cennik na dole strony
  • Kategoria: zabiegi na twarz, nawilżenie, pielęgnacja przeciwzmarszczkowa
  • Typ skóry: sucha, tłusta, mieszana, dojrzała, wrażliwa, naczynkowa, normalna
  • Obszar zabiegowy: twarz, szyja, dekolt
  • Na problem: zmarszczki, zmarszczki mimiczne, utrata gęstości skóry, skóra szara, skóra zmęczona