Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Gosia – Manager SPA
Gosia

Manager SPA

Absolwentka Wydziału Zarządzania Politechniki Poznańskiej. Jej praca inżynierska dotyczyła 5S - japońskiego narzędzia ciągłego doskonalenia, którego celem jest stworzenie dobrze zorganizowanego i uporządkowanego miejsca pracy. Pracę magisterską również pisała na przykładzie naszego SPA. Zafascynowana Lean Management oraz Kaizen, dąży do ciągłego udoskonalania i poprawy jakości usług. Zadowolenie i uśmiech na twarzach klientów są dla niej najwyższą nagrodą za wkład pracy. Cechuje ją spokój, cierpliwość, dbałość o szczegóły i zaangażowanie w doradzenie najlepszych zabiegów. Pasjonatka tańca towarzyskiego, w którym osiągnęła wysoką klasę B w stylu latynoamerykańskim i standardowym. Uwielbia zwierzęta i podróże.

Kinga –  Manager ds. szkoleń | Kosmetolog mistrz | Dietetyk
Kinga

Manager ds. szkoleń | Kosmetolog mistrz | Dietetyk

Magister kosmetologii i licencjonowany dietetyk. Doskonale potrafi dobrać kompleksową terapię, która obejmuje indywidualnie dobrany plan skutecznych zabiegów kosmetologicznych oraz terapię żywieniową. Najwięcej radości sprawiają jej zabiegi, które przynoszą natychmiastowe efekty. Najbardziej lubi zabiegi dla skóry dojrzałej, a także na trądzik. Lubi czytać książki i artykuły naukowe dotyczące wpływu diety na stan skóry. Autorka publikacji naukowej „Wpływ diety na trądzik” w magazynie Food Forum.

Ania – Koordynator SPA
Ania

Koordynator SPA

Agnieszka – Kosmetolog | Fizjoterapeutka Ekspert
Agnieszka

Kosmetolog | Fizjoterapeutka Ekspert

Magister fizjoterapii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz technik usług kosmetycznych. Wyjątkowa dbałość o szczegóły, pełne zaangażowanie podczas rytuałów spa, zabiegów pielęgnujących twarz i wyszczuplających w połączeniu z dużą wiedzą sprawiają, że każdy poczuje się wyjątkowo i osiągnie zamierzony efekt. Podczas masaży wprowadza ciało i umysł w stan głębokiego odprężenia. Wolne chwile spędza na aktywnym wypoczynku. Szczególnie lubi jazdę na rowerze i pływanie.

Kasia – Kosmetolog mistrz | Trycholog
Kasia

Kosmetolog mistrz | Trycholog

Magister kosmetologii ze specjalizacją z trychologii i podologii. Zawsze uśmiechnięta i radosna, z przyjemnością doradza najlepsze zabiegi z naszej oferty. Do jej ulubionych należą też rytualne zabiegi na twarz oraz zabiegi z wykorzystaniem aparatury np. Black Doll i laser frakcyjny CO2. Zwolenniczka indywidualnego podejścia do pielęgnacji skóry oraz prowadzenia wielokierunkowych działań w tym zakresie. Prywatnie lubi spędzać swój czas aktywnie, podczas jazdy na rowerze lub treningów na siłowni. Najwyższe standardy obsługi wyniosła z pracy w londyńskim domu towarowym Harrods.

Anna S. – Kosmetolog Ekspert | Dietetyk
Anna S.

Kosmetolog Ekspert | Dietetyk

Najbardziej lubi wykonywać rytuały japońskie oraz zabiegi pielęgnacyjne z wykorzystaniem peelingów chemicznych i odpowiednio dobranych składników aktywnych, które pomogą odżywić i nawilżyć skórę. Prywatnie interesuje się zdrowym stylem życia i fitnessem, a w wolnych chwilach spotyka się z przyjaciółmi, czyta kryminały lub gra na pianinie.

Ania P. – Kosmetolog
Ania P.

Kosmetolog

Kosmetolog specjalista, technik usług kosmetycznych wellnes&SPA. Kosmetologia jest jej pasją. Przygodę z kosmetologią rozpoczęła w YASUMI SPA w Gorzowie Wielkopolskim w 2019 roku. Każdy najmniejszy zabieg wykonuje ze starannością i wielką radością. W pracy kosmetologa najważniejsze jest dla niej bezpieczeństwo i zadowolenie klientów z efektów zabiegowych. Do jej ulubionych zabiegów należą m.in. Laserowy Remodeling 3D, kwasowe terapie łączone COMBO SKIN, Porcelain Doll Skin i trwała depilacja laserowa. Prywatnie pasjonatka czytania książek psychologicznych i praktykowania jogi. Kosmetolog Ania jest osobą bardzo sympatyczną, uśmiechniętą i emanującą dobrą energią. 

Julia – Kosmetolog
Julia

Kosmetolog

Julia jest licencjonowanym kosmetologiem. Ukończyła studia Kosmetologiczne ze specjalizacją Kosmetologia z elementami metodyki kształcenia zawodowego. Najbardziej lubi wykonywać zabiegi na twarz i ciało, które pomogą się zrelaksować i poczuć piękną. Jej głównym priorytetem jest komfort oraz zadowolenie klienta. Prywatnie jest miłośniczką zwierząt, wolny czas lubi spędzać na odkrywaniu nowych miejsc oraz na czytaniu książek i oglądaniu filmów o romantycznej tematyce. Jest także zafascynowana kulturą koreańską.

Liudmyla – Kosmetolog | Fizjoterapeutka
Liudmyla

Kosmetolog | Fizjoterapeutka

Klaudia – Kosmetolog | Wizażystka
Klaudia

Kosmetolog | Wizażystka

Kosmetolog wizażystka. Do jej ulubionych zabiegów należą zabiegi na twarz z wykorzystaniem indywidualnie dobranych składników aktywnych oraz precyzyjnie wykonany manicure. Klaudia interesuje się również wizażem i doborem odpowiednich metod uwydatniania naturalnego piękna naszych klientek. Prywatnie jest osobą ciepłą i pozytywnie nastawioną do życia. Jej pasją jest muzyka oraz taniec, który wiele lat trenowała osiągając sukcesy na konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych.

Martyna – Kosmetolog
Martyna

Kosmetolog

Kosmetolog Martyna w swojej pracy głównie stawia na naturalne podkreślenie piękna swoich klientek. Szczególnie lubi wykonywać zabiegi na twarz z wykorzystaniem naturalnych składników aktywnych oraz fizyko-chemicznych technik kosmetologicznych. Specjalizuje się również w makijażu oraz laminacji i liftingu brwi i rzęs. Swój wolny czas poświęca na zgłębianie wiedzy z zakresu kultury azjatyckiej, a także interesuje się muzyką oraz psychologią.

Natalia – Kosmetolog
Natalia

Kosmetolog

Do jej ulubionych zabiegów należy precyzyjny manicure hybrydowy oraz zabiegi na twarz i ciało, które jednocześnie relaksują i przynoszą widoczne efekty. Prywatnie lubi gotować, pasjonuje ją również dekorowanie wnętrz oraz moda.

Nataliia – Kosmetolog
Nataliia

Kosmetolog

Kosmetolog, która z wielką precyzją zadba o pielęgnację Twoich dłoni i stóp. Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała sprawia jej wielką radość, gdyż swój zawód traktuje jako pasję. W wolnym czasie lubi podróżować i spędzać czas w kuchni, przygotowując pyszne potrawy.

Marta – Fizjoterapeutka Ekspert
Marta

Fizjoterapeutka Ekspert

Magister fizjoterapii. Specjalizuje się w zabiegach modelujących sylwetkę. Jej ulubionymi zabiegami jest kriolipoliza i body prime. Prywatnie uwielbia szydełkowanie, podróże, zwłaszcza górskie wyprawy oraz oglądanie filmów.

Sandra

Fizjoterapeutka

Fizjoterapeuta z powołania i pasji do pracy z Wami. Uwielbia masaże lecznicze, bo za ich pomocą może obserwować rewelacyjne efekty swojej pracy. Zawsze otwarta, profesjonalna i cierpliwa a największa radość przynoszą jej efekty pracy, którą widzą klienci. Prywatnie uwielbia gotowanie i sport z którym związana była od dzieciństwa. W unihokeju wywalczyła 3 miejsce w Polsce zaliczając się do czołówki najlepszych zawodników. Natomiast w wolnej chwili lubi spędzać czas w otoczeniu bliskich i cieszyć się ciepłem rodzinnego ogniska. 

Asia – Masażystka
Asia

Masażystka

Technik masażysta. Praca masażysty jest dla niej przede wszystkim pasją, którą cały czas prężnie rozwija uczestnicząc w szkoleniach i kursach. Uwielbia wykonywać masaże relaksacyjne, wprowadzając klientów w stan głębokiego relaksu i odprężenia. Ogromną przyjemność sprawia jej również wykonywanie zabiegów na ciało z peelingiem, maską odżywczą i seansem w elektrosaunie. Prywatnie interesuje się somelierstwem i technologią produkcji wina. Wolne chwilę spędza na świeżym powietrzu spacerując lub jeżdżąc na rolkach.

Ola – Doradca SPA | Masażystka | Kosmetolog
Ola

Doradca SPA | Masażystka | Kosmetolog

Technik masażysta, studentka drugiego roku kosmetologii i przyszły technik usług kosmetycznych. Ogromną radość sprawia jej praca z ludźmi. Zawsze pełna pozytywnej energii i uśmiechu. Uwielbia sport, a w szczególności treningi funkcjonalne, crossfit i od niedawna jogę. Dodatkowo każdą wolną chwilę stara się spędzić nad mazurskimi jeziorami, ciesząc się ciszą i spokojem.

Dominika – Doradca SPA
Dominika

Doradca SPA

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na profilu Turystyka i Rekreacja. Lubi kontakt z naturą oraz piesze wycieczki dzięki którym regeneruje swoje siły. Cechuje ją spokój, empatia oraz zaangażowanie w wykonywaniu swojej pracy. W czasie wolnym tworzy biżuterię z żywicy w której zatapia suszone kwiaty zebrane podczas spacerów. Interesuje się także kulturą Hiszpanii i uczy się języka hiszpańskiego.

Joanna – Doradca SPA
Joanna

Doradca SPA

Studentka Kosmetologii. Ranny ptaszek, uwielbia porządek, chętnie angażuje się w wykonywaną pracę. Interesuje się muzyką, śpiewała w Chórze Dziewczęcym Skowronki. W wolnym czasie uwielbia spędzać czas z najbliższymi, chętnie podróżuje. Poszerza swoją wiedzę na temat pielęgnacji i zabiegów na twarz i ciało. W przyszłości chciałyby być kosmetologiem.

Weronika – Doradca SPA
Weronika

Doradca SPA

Studentka psychologii klinicznej dzieci i młodzieży na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Cechuje ją spokój, empatia oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę. Interesuje się muzyką, śpiewem oraz gotowaniem. Wolny czas spędza ze znajomymi i rodziną lub poszerza swoją wiedzę czytając literaturę psychologiczną.

Zuzia – Doradca SPA
Zuzia

Doradca SPA

Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji społecznej. Postanowiła jednak pójść w innym kierunku i obecnie studiuje Kosmetologię. W przyszłości chciałaby zostać kosmetologiem i dietetykiem. Interesuje ją zdrowy styl życia. Jest rozgadana i uśmiechnięta. Każdy wolny weekend spędza w rodzinnych stronach, do których jest bardzo przywiązana. Jej hobby to gotowanie, spacery i ćwiczenia na siłowni.

Kasia – Kosmetolog
Kasia

Kosmetolog

Licencjonowany kosmetolog. Największą radość w pracy sprawia jej przenoszenie w świat relaksu. Uwielbia rytuały japońskie, a także inne odprężające i aromatyczne zabiegi na twarz i ciało, m. in. Banana split i Subtelny czekoladowy relaks. Prywatnie zaczytuje się w kryminałach i jest fanką zdrowego trybu życia, joggingu i dobrego jedzenia.

Ewelina – Kosmetolog
Ewelina

Kosmetolog

Z pasją oddaje się pracy. Ogromną radość sprawia jej wykonywanie zabiegów na twarz i ciało, dzięki którym klienci nie tylko dostrzegają efekty, ale również mogą się zrelaksować. Swoją pracę dyplomową poświęciła pielęgnacji pracy wrażliwej. Miała przyjemność być wykładowcą praktycznej nauki zawodu. W wolnym czasie czyta książki i podróżuje. Niedawno odkryła w sobie zamiłowanie do pilatesu.

Partnerzy

     

 

Chcesz zostać Partnerem YASUMI SPA? Napisz do nas: poznan@yasumi.pl

W naszym SPA akceptujemy bony:

• Sodexo Podarunkowy Pass, Sodexo Premiowy Pass, Sodexo Travel & Beauty, Sodexo Kulturalno-Rekreacyjny Pass

• my Benefit (oraz płatności za punkty mybenefit)

 oraz Poznańską Kartę Seniora

Współpraca

Prowadzisz firmę i szukasz pomysłu na pozafinansową formę motywacji pracowników, nagrodę z okazji jubileuszu lub docenienie kluczowych klientów? Pracujesz w agencji marketingowej i szukasz pomysłu na nagrody w konkursie lub programie lojalnościowym?

Oferujemy vouchery / kupony / bony do SPA. Wyróżnia nas:

  • eleganckie opakowanie bonu: koperta, ozdobne pudełko, gratis firmowy ręcznik i mini produkt
  • dowolna wartość i data ważności bonu ustalona przez osobę zamawiającą bon
  • voucher na konkretne zabiegi lub wartość
  • bony możemy wypełnić wskazanymi danymi osobowymi lub przekazać je in blanco do wypełnienia przez Państwa
  • szybki czas realizacji
  • wystawiamy faktury VAT
  • możliwość dostawy bonów pocztą

Zadzwoń 508 419 660 lub napisz: poznan@yasumi.pl

Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem