Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Smooth Feeling LavaTron - odmładzanie dłoni

Zabieg nadaje dłoniom młodszy wygląd, a także rozjaśnia, nawilża i odżywia. Zabieg Smooth Feeling wykonujemy urządzeniem z certyfikatem medycznym LavaTron, emitującym fale o częstotliwości radiowej ok. 470 kHz, rozgrzewające skórę właściwą i tkankę podskórną. LavaTron to urządzenie wielokrotnie nagradzone na targach medycznych i kosmetologicznych w Japonii, USA a także w Polsce.

Przebieg zabiegu: oczyszczenie skóry dłoni peelingiem YASUMI Clean & Fresh Silky Powder + aplikacja High Fequency Skin Cream Lifting + wykonanie zabiegu LavaTron + odżywienie skóry dłoni kremem

Zabieg rozpoczyna się wykonaniem rozjaśniającego peelingu enzymatycznego YASUMI Clean & Fresh Silky Powder, który delikatnie złuszczy martwy naskórek powodując, że dłonie będą gładkie i delikatne.

Na tak przygotowaną skórę dłoni aplikujemy koreański krem High Fequency Skin Cream Lifting, który zawiera w swoim składzie retinol i adenozynę, które likwidują zmarszczki, a także zwiększają elastyczność włókien kolagenowych. Zawartość w kremie naturalnego aloesu łagodzi i nawilża dłonie.

Głównym etapem zabiegu jest wykonanie zabiegu odmładzającego urządzeniem medycznym LavaTron emitującym fale radiowe, których działanie polega na termicznej stymulacji włókien kolagenowych do powrotu do ich pierwotnej formy, a także aktywacji fitoblastrów do produkcji kolagenu dzięki czemu skóra staje się bardziej napięta, a zmarszczki wygładzone.

RF Diathermy LavaTron to innowacyjne urządzenie przeznaczone do wykonywania zabiegów miejscowych z użyciem ciepła. Wytwarza fale o częstotliwości radiowej ok. 470 kHz, rozgrzewając skórę właściwą i tkankę podskórną. Większość dostępnych na rynku urządzeń wytwarza falę o częstotliwości 1 MHz, co odbija się na dużo płytszej penetracji tkanek i wymusza większą ilość zabiegów w celu osiągnięcia pożądanego efektu.

LavaTron to urządzenie z certyfikatem medycznym wielokrotnie nagradzone na targach medycznych i kosmetologicznych w Japonii, USA a także w Polsce.
Jako jedyny na rynku jest wyposażony w automatyczny komputerowy system kontroli mocy emisji fali radiowych w zależności od grubości skóry, tkanki tłuszczowej i nawodnienia w miejscu wykonywania zabiegu. Unikalną cechą LavaTron jest system czujników kontrolujących w czasie rzeczywistym temperaturę tkanki i dostosowujących automatycznie moc, tak aby nie przegrzewać nadmiernie obszaru zabiegowego. LavaTron jako jedyny zapewnia taką możliwość. Dlatego wybór nieinwazyjnego liftingu tą metodą jest najlepszym i najbezpieczniejszym.

Seria zabiegów określana jest podczas konsultacji. Zabiegi w serii należy wykonywać co około 3 tygodnie.

  • Cena: Od 150 - szczegółowy cennik na dole strony
  • Kategoria: pielęgnacja i spa
  • Typ skóry: sucha, tłusta, mieszana, dojrzała, wrażliwa, normalna
  • Obszar zabiegowy: dłonie
  • Na problem: zmarszczki, utrata gęstości skóry, przebarwienia, wielkie wyjście / specjalna okazja, zniszczone dłonie