Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Rytuał Chokorēto - Czekoladowe odżywienie

Relaksujący, odżywczy i napinający zabieg na całe ciało. Połączenie boskiego, rozkosznego aromatu czekolady i korzystnego działania na skórę.

Zabieg rozpoczyna się czekoladowym peelingiem całego ciała, który usuwa martwe komórki naskórka i przygotowuje skórę na przyjęcie składników aktywnych zawartych w masce. W kolejnej fazie w ciało wmasowywana jest rozgrzewająca czekoladowa maska bogata w składniki odżywcze i napinające. Następnym etapem jest relaksujący seans w eletrosaunie, podczas którego składniki aktywne zawarte w masce wnikają wgłąb skóry, dzięki poprawie ukrwienia skóry. Zabieg kończy się przemasowaniem ciała odżywczym kremem. Po zabiegu skóra jest napięta, odżywiona i cudownie pachnie czekoladą.

Przebieg zabiegu: Czekoladowy peeling ciała + czekoladowa rozgrzewająca maska algowa Body Wrap na całe ciało + seans w elektrosaunie + odżywienie ciała kremem

Czekolada w Japonii jest wyrazem wdzięczności i miłości. Święto Czekolady Japończycy obchodzą 14 lutego, czyli w popularne na całym świecie Walentynki. Tego dnia Japończycy obdarowują czekoladkami znajomych, przyjaciół i szefów. Na kilka tygodni przed Świętem Czekolady we wszystkich centrach handlowych, cukierniach i piekarniach rozpoczyna się sprzedaż pralinek, trufli, ciast i czekolad w różnych kształtach i rozmiarach. Czekoladki, które nie są przeznaczone dla osób najbliższych sercu, podarowywane z czystej uprzejmości, są nazywane giri (obowiązek) choco. Są one wręczane głównie szefom i współpracownikom. Dla tego jedynego, szczególnego mężczyzny, honmei (ulubieniec, wybraniec) Japonki zazwyczaj robią czekoladki własnoręcznie i opakowują w urocze pudełeczka z miłosnym liścikiem.

  • Cena: Od - szczegółowy cennik na dole strony
  • Kategoria: zabiegi na ciało, ujędrnianie, złuszczanie, odżywianie skóry, masaże & spa
  • Typ skóry: sucha, tłusta, mieszana, dojrzała, wrażliwa, naczynkowa, trądzikowa, normalna
  • Obszar zabiegowy: całe ciało
  • Na problem: przesuszona skóra, potrzeba relaksu/odpoczynku