Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Leczenie wrastającego paznokcia klamrą

Wylecz wrastający paznokieć zamiast zrywać płytkę paznokcia. Profesjonalna podoklamra zakładana przez doświadczoną podolog z dyplomem jest najszybszą, najskuteczniejszą oraz mało inwazyjną metodą walki z problemem wrastających paznokci. Jeśli nie jesteś przekonany czy zabieg jest odpowiedni dla Ciebie, umów się na konsultację podologiczną.

Jak poznać, że paznokieć wrasta?

Objawy towarzyszące wrastaniu paznokcia to zaczerwienienie i ból podczas ucisku wału paznokciowego. W przypadku długotrwałego nacisku brzegu paznokcia na wał rozwija się odczyn zapalny, który boli i powstaje ziarnina, zwana też dzikim mięsem. Tkanka ta oddziela wrastający paznokieć od zdrowych tkanek palca. Wystąpienie ziarniny powoduje nie tylko wystąpienie bardzo silnego bólu, ale również krwanienia, co sprzyja powstawaniu zakażenia bakteryjnego.

Klamry na paznokcie - rodzaje podologicznego leczenia wrastających paznokci:

>>> Klamry druciane - zasada działania podoklamry polega na stopniowym wyciąganiu brzegów paznokcia i dążeniu do wyprostowania płytki. Budowa tych klamer daje możliwość regulacji siły odciągania brzegów od łożyska. Są idealne przy mocno wrastających paznokciach. Mogą być stosowane nawet przy znacznych stanach zapalnych i widocznej ziarninie. Podoklamrę można przestawiać, umożliwiając stopniowe wyciąganie brzegów płytki. Leczenie klamrą drucianą trwa kilka tygodni w zależności od stadium zaawansowania zjawiska wrastania.

>>> Klamry plastikowe typu b/s quick - to płytki, które przykleja się do powierzchni paznokcia. Odpowiednie jedynie przy wrastaniu paznokci kruchych i łamliwych, gdy nie pojawia się wysięk, ponieważ uniemożliwiłby on przyklejenie klamry. Są mniej trwałe od drucianych.

>>> Klamry plastikowo-metalowe - działają na tej samej zasadzie co plastikowe. Dodatkowo są uzupełnione o metalowy pasek, który powoduje, że są bardziej trwałe i siła odciągania brzegów jest większa niż przy klamrach plastikowych

  • Cena: Od - szczegółowy cennik na dole strony
  • Kategoria: pielęgnacja dłoni i stóp, podologia
  • Typ skóry: sucha, tłusta, mieszana, dojrzała, wrażliwa, naczynkowa, trądzikowa, normalna
  • Obszar zabiegowy: stopy
  • Na problem: zaniedbane stopy