Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

LavKobido - japoński masaż Kobido wzmocniony falą radiową - dostępny jedynie w Poznaniu i Swarzędzu

LavKobido jest masażem twarzy, szyi i karku, który nie tylko przyniesie relaks i przyjemność, ale również wpłynie korzystnie na zdrowie i urodę, wyostrzając rysy twarzy. LavKobido składa się z dwóch etapów - klasycznego masażu Kobido oraz masażu głowicą emitującą monopolarną falę radiową.

Rytuał jest dostępny wyłącznie w YASUMI SPA w Poznaniu przy ul. Libelta 14a, Rynek Śródecki 3 oraz Swarzędzu. 

Podczas masażu Kobido nasze terapeutki pracują manualnie na niemal wszystkich poziomach tkankowych. Jednocześnie niwelujemy napięcie szyi, ramion i dekoltu. Masaż Kobido poprawia krążenie krwi i odpływ limfy. Pracujemy nad układem mięśniowym, aby mięśnie mimiczne rozluźniły twarz, a także ją ujędrniły. Masaż powoduje wzrost kolagenu w tkankach i mięśniach - oczywiście w niewielkiej ilości, ale systematyczne stosowanie działa na zwiększenie przyrostu kolagenu.

Aby wzmocnić efekty zabiegu, opracowałyśmy połączenie oryginalnego masażu Kobido z rozgrzewającą falą radiową, która po zakończeniu masażu manualnego zwiększa ilość kolagenu oraz jednocześnie skraca i zagęszcza wyprodukowane podczas Kobido włókna. To bardzo dobroczynne zjawisko, które daje efekt poprawy napięcia i elastyczności skóry, likwidację tzw. „chomików”, poprawę owalu twarzy i redukcję tzw. „drugiego podbródka”. Samo Kobido przynosi bardzo dobre efekty, a LavKobido przynosi znakomite efekty przy niewielkim wydłużeniu czasu zabiegu.

Czym jest fala radiowa?

RF Diathermy LavaTron to innowacyjne urządzenie przeznaczone do wykonywania zabiegów miejscowych z użyciem ciepła. Wytwarza fale o częstotliwości radiowej ok. 470 kHz, rozgrzewając skórę właściwą i tkankę podskórną do głębokości 5 cm. Większość dostępnych na rynku urządzeń wytwarza falę o częstotliwości 1 MHz, co odbija się na dużo płytszej penetracji tkanek i wymusza większą ilość zabiegów w celu osiągnięcia pożądanego efektu.

Kolagen odpowiedzialny za napięcie skóry z wiekiem się "rozleniwia" - spiralna postać ulega rozprostowaniu, co odczuwamy jako spadek elastyczności i napięcia. Podczas zabiegu ogrzewamy włókna kolagenowe do tempeartury dobranej idealnie przez terapeutkę, powodując, że stają się one krótsze, grubsze i mocniejsze. W efekcie skóra jest wyraźnie jędrniejsza i gładsza, wypłycają się zmarszczki i nierówności. 

Lifting przy użyciu technologii LavaTron to skuteczna nieinwazyjna metoda, której działanie potwierdzono badaniami naukowymi w Stanach Zjednoczonych. LavaTron posiada opatentowaną technologię kontroli temperatury skóry, czyniąc zabieg maksymalnie skutecznym i bezpiecznym. Działa skutecznie odwracając skutki starzenia skóry.

Fala radiowa działa na skórę właściwą (kolagenowo-elastynowy szkielet twarzy) i podskórną (podskórną tkankę tłuszczową). W wyniku głębokiego ogrzewania rozpoczyna się proces lipolizy (spalania warstwy tłuszczu), naczynia rozszerzają się odruchowo, co z kolei aktywuje metabolizm w tkankach i przyczynia się do detoksykacji komórek, a także wpływa bezpośrednio na kolagen. Wystarczy 10 minut fali radiowej LavaTron po manualnym masażu Kobido, by uzyskać niesamowite efekty od razu. 

Jak często należy wykonywać LavKobido?

Sam masaż Kobido jest zabiegiem w pełni naturalnym, dlatego efekty nie utrzymają się długo bez podtrzymania go serią kolejnych masaży (1-2 sesje tygodniowo przez okres 4-6 tygodni). Rozszerzenie masażu Kobido o falę radiową sprawia, że zmiany utrwalają się na dłużej. Rekomendujemy wykonywanie jednej sesji w tygodniu przez 5 tygodni, a następnie jednej sesji w miesiącu dla rozluźnienia mięśni i podtrzymania efektu liftingu.

Jakie efekty przynosi LavKobido?

Masaż LavKobido przynosi nie tylko poprawę wyglądu twarzy i szyi, niesie również szereg korzyści zdrowotnych. Obniża poziom stresu, doskonale relaksuje, zmniejszając napięcie mięśniowe pomaga zwalczyć bóle głowy, w tym bóle migrenowe, a nawet zniwelować bruksizm.

UWAGA - podczas wykonywania masażu czoła oraz głowy nie możemy uniknąć natłuszczenia włosów naturalnym olejem. Prosimy wziąć tę informację pod uwagę planując godzinę wizyty oraz ewentualne późniejsze spotkania. Sugerujemy umawianie się na rytuał w godzinach nie kolidujących z późniejszymi spotkaniami bądź zabranie do SPA nakrycia głowy. Stosowane podczas masażu naturalne oleje ze słodkich migdałów / orzechów macadamia poprawiają kondycję włosów. Zalecamy umycie włosów dopiero kolejnego dnia.

  • Cena: Od 460 - szczegółowy cennik na dole strony
  • Kategoria: zabiegi na twarz, pielęgnacja przeciwzmarszczkowa
  • Typ skóry: sucha, tłusta, mieszana, dojrzała, wrażliwa, naczynkowa, trądzikowa, normalna
  • Obszar zabiegowy: twarz
  • Na problem: zmarszczki, zmarszczki mimiczne, opadający owal twarzy, utrata gęstości skóry, opadające powieki, worki pod oczami
Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem