Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Kurs masażu dla par

Indywidualny autorski kurs masażu dla par stworzony z myślą o związkach, które cenią sobie bliskość i lubią nietuzinkowo spędzać czas we dwoje. Doświadczona fizjoterapeutka przekaże Wam w przystępny sposób, jak należy wykonywać relaksacyjny masaż partnerski. 

W czasie 2,5-godzinnego kursu przekażemy parze podstawy wiedzy z zakresu masażu klasycznego i relaksacyjnego całego ciała. Każdy uczestnik kursu będzie miał okazję wykonać masaż drugiej połówce wraz z pomocą fizjoterapeutki, aby opanować i utrwalić zdobytą wiedzę. Masaż wykonamy na ciepłym olejku. Na życzenie pary podczas kursu możemy stosować aromaterapię.

Zadbamy także o romantyczną scenerię: blask świec i muzykę relaksacyjną. Kurs odbędzie się w specjalnie przygotowanym pokoju dla par z profesjonalnymi łóżkami do masażu. Do dyspozycji pary będą ręczniki, jednorazowe kapcie, miękkie szlafroki i duży prysznic. 

Wiedzę i umiejętności zdobyte podczas kursu para będzie wykorzystywała przez długie lata. Gwarantujemy, że lekcja masażu w YASUMI pozostanie na zawsze w pamięci uczestników. 

Nasza lekcja masażu to świetny pomysł na prezent ślubny, na rocznicę ślubu, pomysł na randkę lub po prostu na miłe spędzenie czasu we dwoje.

  • Cena: Od 450 - szczegółowy cennik na dole strony
  • Kategoria: masaże & spa
  • Typ skóry: sucha, tłusta, mieszana, dojrzała, wrażliwa, naczynkowa, trądzikowa, normalna
  • Obszar zabiegowy: całe ciało
  • Na problem: potrzeba relaksu/odpoczynku