Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Konsultacje z kosmetologiem i konsultacje z fizjoterapeutą - 6 możliwości

Dla kobiet i mężczyzn.

Naszym zdaniem kluczem do odpowiedniej pielęgnacji jest prawidłowa specjalistyczna diagnoza problemów skórnych i zastosowanie terapii indywidualnie dobranej do problemów oraz oczekiwań osoby, która pragnie poprawy wyglądu skóry, stanu ciała lub komfortu życia.

W idealnym świecie według nas każdy zabieg terapeutyczny powinien być poprzedzony konsultacją, podczas której specjalista kosmetolog lub fizjoterapeuta potwierdzi, że dany zabieg będzie strzałem w dziesiątkę, a nie kulą w płot.

Jednak wiemy, że niewiele SPA oraz gabinetów kosmetycznych przywiązuje wagę do rozmowy na temat oczekiwań, rezerwacji dodatkowego czasu na dokładną analizę skóry pod lampą diagnostyczną lub z użyciem specjalistycznych narzędzi i urządzeń, dlatego utarło się przekonanie, że klient sam wybiera zabieg z oferty, umawia się na zabieg lub serię, z pominięciem skupienia się na problemie, z którym chce walczyć oraz doboru najlepszego rozwiązania.

Naszą misją staje się uświadamianie klientów w kwestii prawidłowej pielęgnacji domowej oraz doboru zabiegów najlepszych dla danej skóry czy sylwetki i w odpowiedniej kolejności, w której każdy kolejny zabieg przynosi korzyści, a nie niweluje uzyskane wcześniej efekty.

Dlaczego mamy tak wiele rodzajów konsultacji ze specjalistą?

Nasze SPA w Poznaniu istnieje od 2010 roku. W tym czasie z naszych usług korzystało kilkanaście tysięcy osób i obserwowaliśmy wiele sytuacji, w których klienci chcieli poddawać się zabiegom, o których jest głośno, z których korzystają celebryci (tzw. zabieg gwiazd), o których usłyszeli od znajomych, a nie takim, które są dla nich najlepsze na ten moment, ponieważ nikt nie skonsultował ich skóry.

Zauważyliśmy potrzebę udostępnienia różnych rodzajów konsultacji, które różnią się czasem trwania, zakresem i ceną. Inną konsultację przygotowałyśmy dla zabiegu, który ma być bankietowy, jednorazowy, a inne dla złożonych problemów skóry lub sylwetki, dla których należy ustalić prawidłowy plan działania. Unikatową na skalę Poznania propozycją jest nauka pielęgnacji z przeglądem kosmetyczki.

Czy cena zabiegu dobranego podczas konsultacji zaskoczy mnie przy płatności?

Podczas konsultacji dobieramy zabiegi pod kątem najlepszego działania dla Twojej skóry na jej stan w danym momencie. Kiedyś podawałyśmy ceny zabiegów podczas wszystkich konsultacji, jednak spotkało nas kilka nieprzyjemnych komentarzy od osób, które nie życzyły sobie rozmawiania o cenach podczas wizyty, więc zrezygnowałyśmy z tej praktyki. Jeśli chcesz poznać ceny proponowanych zabiegów w czasie konsultacji, zapytaj o nie, a z przyjemnością udzielimy Ci wyczerpującej informacji przed dokonaniem przez Ciebie wyboru.

Z jakich konsultacji z fizjoterapetkami i kosmetologami możesz u nas skorzystać

 • kompleksowa konsultacja z diagnostyką (twarz lub ciało) – Beauty Plan
 • nauka pielęgnacji skóry z przeglądem kosmetyczki
 • konsultacja z doborem zabiegu na twarz
 • konsultacja z doborem zabiegu na ciało
 • konsultacja wstępna do zabiegu
 • konsultacja ogólna

 

Kompleksowa konsultacja z diagnostyką (twarz lub ciało) – Beauty Plan

Stosujesz dużo kosmetyków, chodzisz na zabiegi do różnych gabinetów, a skóra wciąż nie wygląda dobrze, obwody ciała się nie zmniejszają? My Ci pomożemy. Kluczem do sukcesu jest spotkanie ze specjalistą (kosmetologiem lub fizjoterapeutą) oraz przeanalizowanie Twoich obecnych działań, dokładna diagnostyka wizualna oraz przy pomocy aparatury, a także obranie nowej spójnej drogi pielęgnacji.

Celem konsultacji jest zdiagnozowanie i przeanalizowanie problemów skórnych, dobór serii zabiegowej oraz pełnej pielęgnacji domowej.

Obejmuje:

 • omówienie oczekiwań klienta,
 • w przypadku konsultacji skóry twarzy – demakijaż,
 • diagnostyka skóry wizualna oraz przy użyciu dwóch urządzeń,
 • analiza problemów skórnych,
 • dobór pełnej pielęgnacji domowej dostosowanej do skóry i problemów,
 • omówienie planu zabiegów.

W celu kompleksowej analizy wykorzystujemy urządzenia:

 • mikroskop cyfrowy - uwidacznia stan skóry nawet w kilkusetkrotnym powiększeniu, które specjalista analizuje na ekranie i dokumentuje zdjęciami fragmentów skóry
 • analizator stanu skóry pod kątem nawilżenia - mierzy dokładne nawilżenie skóry twarzy lub ciała
 • lampa Wooda - specjalista określa na jej podstawie 
  • rodzaj skóry,
  • orientacyjne nawilżenie skóry,
  • nadmierne rogowacenie,
  • odbarwienia,
  • zakażenie bakteryjne skóry,
  • blizny,
  • przebarwienia,
  • znamiona
 • analizator składu ciała - mierzy ilość tkanki tłuszczowej i wody w każdej części ciała - prawa/lewa ręka i noga, brzuch, procentową zawartość wody oraz składników mineralnych w organizmie, ilość kalorii, jaką należy spożywać, aby utrzymać aktualną masę ciała
 • fałdomierz - mierzy grubość fałdu tłuszczowego

Po konsultacji otrzymasz kartę konsultacyjną z rozpisanymi problemami skórnymi, dobraną serią zabiegową i indywidualną pielęgnacją domową.

Konsultacja jest płatna.
Konsultacja jest bezpłatna przy nabyciu w dniu zabiegu karnetu OPEN Standard lub wyższego. Karnet OPEN umożliwia korzystanie ze wszystkich zabiegów z oferty SPA z dużym bonusem kwotowym (np. Karnet OPEN Standard jest w cenie 2000zł, a w ramach niego realizujesz zabiegi za kwotę 2500zł, okres ważności karnetów OPEN wynosi kilka miesięcy)

   

Nauka pielęgnacji skóry z przeglądem kosmetyczki

Kupujesz nowe polecane w mediach kosmetyki, a skóra zaskakuje Cię wypryskami, poszerzonymi porami, przesuszeniem lub przetłuszczeniem?

Nauczymy Cię, jak dbać o skórę prawidłowo, by odwdzięczyła się pięknym wyglądem. Przed konsultacją prześlij nam mailem rozpisanie swojej codziennej pielęgnacji rano, wieczorem – krok po kroku wraz z nazwami użytych kosmetyków i ich opisową wielkością (np. wielkości pestki orzecha włoskiego, ząbka czosnku, ziarenka słonecznika), a następnie przynieś kosmetyki z widocznym składem INCI na konsultację.

Po ocenie skóry pod lampą bezcieniową, specjalista dobierze indywidualną pielęgnację domową i krok po kroku omówi każdy jej etap.

Nauka pielęgnacji nie obejmuje kompleksowej diagnostyki skórnej oraz dobrania zabiegów.

Konsultacja jest płatna. W cenie konsultacji masz 200zł do wydania na kosmetyki YASUMI w dniu konsultacji (niewymienialne na gotówkę)

Konsultacja z doborem zabiegu na twarz

Konsultacja przeprowadzana przed wykonaniem zabiegu na twarz jest bezpłatnym dobraniem odpowiedniej usługi. Kiedy wybrać ten rodzaj konsultacji? Wtedy, gdy zależy nam na jednorazowym zabiegu, który chcemy wykonać przed ważnym wydarzeniem, na odświeżeniu skóry lub na zrelaksowaniu się, ale nie wiemy, jaki konkretny zabieg wybrać.

Podczas 20-minutowej konsultacji w gabinecie zabiegowym rozmawiamy o oczekiwanym efekcie, a następnie specjalista wykonuje demakijaż i ocenia skórę pod lampą bezcieniową pod kątem jednego zabiegu. Wspólnie ustalamy usługę, która zostanie wykonana, a następnie sprawdzamy, czy nie występują przeciwwskazania.

Po zakończonym zabiegu klient otrzymuje poradę, jak pielęgnować skórę, aby jak najdłużej utrzymać efekty.

Konsultacja jest bezpłatna, a klient opłaca jedynie zabieg. Jeśli klient nie zdecyduje się na żaden z dobranych zabiegów, konsultacja jest płatna (jeszcze nigdy nam się to nie zdarzyło).

Konsultacja z doborem zabiegu na ciało

Konsultacja przeprowadzana przed wykonaniem zabiegu na ciało jest bezpłatnym dobraniem odpowiedniej usługi. Kiedy wybrać ten rodzaj konsultacji? Jeśli zależy nam na jednorazowym zabiegu, który chcemy wykonać przed wielkim wyjściem lub na zrelaksowaniu się, ale nie wiemy, jaki konkretny zabieg wybrać.

Podczas 20-minutowej konsultacji w gabinecie zabiegowym rozmawiamy o oczekiwanym efekcie, a następnie specjalista ogląda miejsce zabiegowe. Wspólnie ustalamy usługę, która zostanie wykonana, a następnie specjalista sprawdza, czy nie występują przeciwwskazania.

Po zakończonym zabiegu klient otrzymuje poradę, jak pielęgnować skórę, aby jak najdłużej utrzymać efekty.

Konsultacja jest bezpłatna, a klient opłaca jedynie zabieg. 
Konsultacja jest płatna zgodnie z cennikiem konsultacji ogólnej, kiedy (jeszcze nigdy nam się to nie zdarzyło):
- klient nie zdecyduje się na żaden z dobranych zabiegów,
- czas wybranego docelowo zabiegu jest dłuższy niż czas konsultacji, a nie ma alternatywnego zabiegu o podobnym działaniu mieszczącego się w czasie rezerwacji i kosmetolog/fizjoterapeuta ma umówioną inną rezerwację zaraz po konsultacji z doborem zabiegu
- w dniu konsultacji występują przeciwwskazania do wykonania zabiegu, a nie ma alternatywnego zabiegu o podobnym działaniu bez przeciwskazań

 

Konsultacja wstępna do zabiegu

Konsultacja przeprowadzana przed każdym zabiegiem na twarz i ciało, który u klienta jest wykonywany pierwszy raz. Jej celem jest upewnienie się, że klient zna korzyści płynące z zabiegu oraz omówienie przeciwwskazań. W razie, gdy występują jakieś przeciwwskazania do wykonania danego zabiegu, specjalista zaproponuje inny, odpowiedni do potrzeb skóry. Po wizycie klient otrzymuje wskazówki, jak pielęgnować skórę, aby jak najdłużej utrzymać efekty pozabiegowe.

Konsultacja jest bezpłatna, a klient opłaca jedynie uzgodniony podczas konsultacji  zabieg.

Konsultacja ogólna

Konsultacja ogólna jest 20-minutową rozmową ze specjalistą (kosmetologiem lub fizjoterapeutą) w gabinecie zabiegowym, podczas której możesz m.in.:

 • dopytać o szczegóły techniczne zabiegu,
 • dowiedzieć się, czym się różni jeden zabieg od drugiego,
 • dopytać o przeciwwskazania do danego zabiegu,
 • dowiedzieć się, która usługa będzie odpowiednia do wykonania jednorazowo, np. przed ważnym wydarzeniem.

Po takiej konsultacji można umówić termin wykonania zabiegu w innym dniu.
Nie ma możliwości wykonania zabiegu w danym dniu ze względu na brak rezerwacji czasu specjalisty z wyprzedzeniem (z wyjątkiem, kiedy akurat specjalista będzie dostępny). Sugerujemy umawianie się na bezpłatne konsultacje z doborem zabiegu na twarz lub na ciało.

Konsultacja jest płatna.

 • Cena: - szczegółowy cennik na dole strony
 • Kategoria: zabiegi na twarz, zabiegi na ciało
 • Typ skóry: sucha, tłusta, mieszana, dojrzała, wrażliwa, naczynkowa, trądzikowa, normalna
 • Obszar zabiegowy: twarz, szyja, dekolt, całe ciało
 • Na problem: zmarszczki, zmarszczki mimiczne, opadający owal twarzy, utrata gęstości skóry, przebarwienia, opadające powieki, worki pod oczami, zaniedbana oprawa oczu, widoczny rumień, rozszerzone naczynka, rozszerzone pory, trądzik, świecąca się skóra, skóra szara, skóra zmęczona, wielkie wyjście / specjalna okazja, przesuszona skóra, uciążliwe owłosienie, zapalenie okołomieszkowe, cellulit, rozstępy, nadwaga, nadmiar skóry po zrzuceniu kilogramów, zniszczone dłonie, zaniedbane stopy, nadmiar toksyn, potrzeba relaksu/odpoczynku, zanieczyszczona skóra, brak jędrności biustu
Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem