Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Japoński oryginalny masaż Kobido - rytuał aromaterapeutyczny

Kobido to najbardziej zaawansowana technicznie forma masażu japońskiego. W czasie jednego masażu terapeutka wykonuje prawie 70 rodzajów ruchów w określonej sekwencji. Japoński rytuał Kobido w YASUMI SPA to więcej niż sam masaż Kobido. U nas od początku do końca rytuału doświadczysz aromatycznego odprężania. Efekty rytuału to m.in. młodszy wygląd twarzy i spłycenie zmarszczek. Zmiany w wyglądzie następują stopniowo - są subtelne, lecz zauważalne.

Przebieg rytuału: demakijaż SPA + japoński masaż kobido twarzy, szyi, dekoltu, karku i głowy + aplikacja kremu dobranego przez terapeutkę

Wyjątkowość japońskiego masażu Kobido

Początkowo tylko rodzina cesarska mogła korzystać z masażu Kobido i czerpać z jego wyjątkowych korzyści. Na szczęście to ograniczenie zostało zniesione i dziś technika masażu Kobido cieszy się coraz większym uznaniem i jest praktykowana w najbardziej prestiżowych SPA na świecie.

Większość technik masażu twarzy działa na jej powierzchni, jednak Kobido poprzez swoją złożoność i intensywność technik działa na głębszych warstwach skóry i mięśni. To najbardziej zaawansowana technicznie forma japońskiego masażu twarzy.

Masaż Kobido łączy tradycyjne japońskie koncepcje medyczne z różnymi technikami manipulacji ręką. Charakteryzuje się głównie tempem, w jakim terapeuta manipuluje rękami i palcami - łączy ruchy szybkie i powolne. Ruchy powolne wprowadzają w stan głębokiego relaksu, a intensywne etapy masażu stymulują skórę w celu osiągnięcia oczekiwanego efektu liftingującego.

Wyjątkowość Japońskiego rytuału liftingującego Kobido w YASUMI SPA

Oprócz informacji podanych powyżej, wyjątkowość przeprowadzanego przez nas rytuału polega na niezwykłym doświadczeniu aromatyczno-pielęgnacyjnym od początku do końca rytuału. Rytuał wstępu rozpoczynamy wieloetapowym aromatycznym demakijażem SPA w azjatyckim stylu. Jako aromaty towarzyszące rytuałowi proponujemy relaksującą bergamotkę, wyciszającą lawendę lub inny aromat  wybrany przez klienta. Następnie rozpoczynamy japoński masaż Kobido - serce rytuału. Podczas masażu wykorzystujemy techniki niwelujące napięcia mimiczne, relaksacyjne, drenujące, liftingujące i akupresurę. Na zakończenie rytuału terapeutka aplikuje krem dobrany do potrzeb skóry.

Cel japońskiego masażu Kobido

Celem kosmetycznym japońskiego masażu twarzy, szyi, dekoltu, karku i głowy jest zniwelowanie zmarszczek i lifting skóry i głęboki relaks. Po demakijażu terapeutka precyzyjne określena kondycję skóry. Praca na punktach akupresurowych pozwala osiągnąć równowagę w skórze twarzy, mięśniach twarzy i powiązanym ciele. 

Masaż uaktywnia nerwy twarzy, a tym samym zwiększa przepływ Qi (energia) na twarzy, co prowadzi do naturalnego efektu liftingu.

Masaż nie boli ale jest INTENSYWNY. Po zabiegu mogą wystąpić różne odczucia: od dobrego po rozbicie/ból głowy- kwestia jest bardzo indywidualna oraz może pojawić się kilkugodzinne zaczerwienie skóry, które jest wskazane.

 

Wizualne efekty masażu Kobido

Masaż Kobido znany jest jako niechirurgiczny lifting twarzy. Dzięki technikom Kobido można naturalnie:
- zniwelować napięcia mięśniowe, które powodują zmarszczki mimiczne,
- odzyskać młodszy wygląd twarzy poprzez głęboką pracę na strukturach mięśni,
- zapobiec bądź zmniejszyć efekty starzenia się naszej skóry,
- stymulować metabolizm komórkowy, co przyczyni się do szybszej regeneracji skóry,
- oczyścić skórę usuwając toksyny, zanieczyszczenia i martwe komórki skóry, dzięki czemu dodamy jej naturalnego blasku,
- stymulować produkcję kolagenu i elastyny,
- zniwelować nadmierne napięcie w okolicach szyi, klatki piersiowej i owalu twarzy.

Dla osiągnięcia najlepszych efektów zalecamy serię 10 masaży w częstotliwości podanej przez terapeutkę.
Zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnych karnetów OPEN, które wykorzystasz na całą ofertę SPA i oszczędzisz od 150zł do 1650zł.

Zdrowotne efekty masażu Kobido:

- reguluje bilans energetyczny całego ciała,
- walczy ze stresem,
- zmniejsza efekty bruksizmu,
- zapewnia pełny relaks i odprężenie,
- rozluźnia napięcia mięśni twarzy,
- łagodzi bóle głowy,

Wskazania do stosowania masażu:

Masaż Kobido jest świetną opcją dla tych, którzy chcą mieć całkowitą relaksującą sesję połączoną z efektem liftingu. Ten rodzaj masażu jest również idealny dla tych, którzy cierpią z powodu migreny, zapewniając odpoczynek i relaks w umyśle, a także dla osób z "ciężkimi oczami" spędzającymi wiele godzin przed komputerem. Kobido jest także korzystny dla tych, którzy cierpią na bruksizm, ponieważ zmniejsza skutki napięć w obszarze szczękowo-twarzowym.

Wskazaniem do masazu Kobido są migreny i bruksizm. Masaż jest wskazany również dla osób. które mają tzw. "ciężkie oczy" i spędzają dużo czasu przed komputerem.

Przeciwwskazania do masażu:

- ostre stany zapalne organizmu,
- stany zapalne skóry (alergiczne i zakaźne),
- przerwanie ciągłości naskórka,
- cera naczynkowa,
- wysokie nadciśnienie tętnicze,
- ekstrakcja zęba, stany ropne okołozębowe

Czas rytuału wynosi 65 minut.

W celu pełniejszego wykorzystania potencjału japońskiego masażu kobido, terapeutki rekomendują wzbogacenie rytuału o peeling enzymatyczny przed masażem oraz maską po masażu.

UWAGA - podczas wykonywania masażu czoła oraz głowy nie możemy uniknąć natłuszczenia włosów naturalnym olejem. Prosimy wziąć tę informację pod uwagę planując godzinę wizyty oraz ewentualne późniejsze spotkania. Sugerujemy umawianie się na rytuał w godzinach nie kolidujących z późniejszymi spotkaniami bądź zabranie do SPA nakrycia głowy. Stosowane podczas masażu naturalne oleje ze słodkich migdałów / orzechów macadamia poprawiają kondycję włosów. Zalecamy umycie włosów dopiero kolejnego dnia.

  • Cena: od 310zł - szczegółowy cennik na dole strony
  • Kategoria: zabiegi na twarz, pielęgnacja przeciwzmarszczkowa, masaże & spa
  • Typ skóry: sucha, tłusta, mieszana, dojrzała, wrażliwa, naczynkowa, normalna
  • Obszar zabiegowy: twarz, szyja, dekolt, barki
  • Na problem: zmarszczki, zmarszczki mimiczne, opadający owal twarzy, utrata gęstości skóry, opadające powieki, worki pod oczami, skóra szara, skóra zmęczona, wielkie wyjście / specjalna okazja
Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem