Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

HI MUSCLE - jednoczesne budowanie mięśni i spalanie tłuszczu

HI MUSCLE to światowa nowość, technologia przełomowa w dziedzinie rzeźbienia sylwetki. Zabieg jest najczęściej wybierany przez osoby, które są fanami szczupłej i wysportowanej sylwetki. 

HI MUSCLE to półgodzinny zabieg, podczas którego mięśnie pracują w sposób 100% efektywny kurcząc się i rozkurczając aż 20 000 razy. To tyle skurczy, ile człowiek jest w stanie wykonać w czasie 88 półgodzinnych treningów (brzuszki lub przysiady) na maksimum swoich możliwości. Inaczej ujmując, 30 minut leżenia na zabiegu HI MUSCLE zastępuje 20 000 brzuszków lub przysiadów wykonanych na 200% możliwości człowieka.

Jak działa zabieg HI MUSCLE?

Do zabiegu wykorzystywana jest energia HIEMT (High Intensity Electromagnetic Technology), która wywołuje około 20.000 supramaksymalnych skurczów mięśni w ciągu 30 minut. Wykonuje wybiórczo ponadmaksymalne skurcze mięśni, a dzięki temu pobudza wzrost włókien kurczliwych, tworzenie nowych białek i rozrost włókien mięśniowych. Działanie odchudzające opiera się o radykalnie zwiększone tempo metabolizmu. Wraz ze skurczem mięśni i przemian energetycznych, powstają kwasy tłuszczowe, które trafiają do krwioobiegu, skąd są pobierane i dostarczane tkankom w celu ich spalenia.

Nasze urządzenie dzięki najnowocześniejszej techonologii elektromagnetycznej aktywuje 100% mięśni 20 tysięcy razy w ciągu pół godziny, podczas gdy robiąc przysiady czy brzuszki w sposób poprawny, aktywujemy około 50% naszych mięśni, co trzy do pięciu sekund. Oznacza to, że jeden półgodzinny zabieg Hi Muscle zastępuje 88 półgodzinnych treningów wykonanych przez człowieka w pocie czoła.

Czy zabieg boli?

Zabieg nie jest bolesny. Parametry dobieramy indywidualnie i możemy nimi sterować w czasie zabiegu. Część skurczy powodowanych podczas zabiegu HI MUSCLE może być odczuwana jako nieprzyjemna przez osoby, które dawno nie ćwiczyły danej partii ciała, a ich mięśnie są bardzo słabe. Osoby korzystające z zabiegu opisują je jako bardzo długi skurcz, z którego nie można się uwolnić. Przy kolejnych zabiegach nieprzyjemnych momentów jest coraz mniej, ponieważ z zabiegu na zabieg mięśnie bardzo się wzmacniają. Zanikanie tych odczuć stanowi o sile zabiegu HI MUSCLE w YASUMI SPA oraz odpowiednim prowadzeniu serii treningów przez nasze terapeutki. Na partiach ciała, których mięśnie są mocniejsze, takie odczucia się nie pojawiają.

Po zabiegu bardzo prawdopodobne jest, że wystapią u Ciebie zakwasy w obszarze zabiegowym, które będą utrzymywały się około 3 dni. Zakwasy świadczą o sile zabiegu i stopniu wyćwiczenia Twoich mięśni przed zabiegiem.

Jak przygotować się do zabiegu?

Bezpośrednio przed zabiegiem nie należy spożywać posiłku. Ostatni lekki posiłek można zjeść na maksymalnie jedną godzinę przed zabiegiem. 
W gabinecie poprosimy Cię o odłożenie wszystkich urządzeń posiadających baterie (telefon, zegarek, pilot do bramy), a także kart kredytowych oraz kluczyków w karcie. Podczas zabiegu istnieje ryzyko rozładowania kart, ponieważ używamy bardzo silnej energii elektromagnetycznej.

Częstotliwość wykonywania zabiegu oraz ilość w serii:

Zalecamy co najmniej 4 zabiegi, 1-2 razy w tygodniu. Szczegółowych informacji udzieli terapeutka podczas zabiegu.

Czy zabieg HI MUSCLE jest odpowiedni dla każdego?

Niestety nie, ponieważ zabieg nie przyniesie w szybkim czasie odpowiednich efektów u osób w I, II i III stopniu otyłości (BMI>30). Aby obliczyć BMI podziel swoją wagę w kilogramach przez wzrost do kwadratu, np. 65kg / (1,65mx1,65m) = BMI 23,87
Zabieg jest odpowiedni dla osób z miejscowym nadmiarem opornej tkanki tłuszczowej, ale nie zalecamy go osobom, których poziom tkanki tłuszczowej na całym ciele jest bardzo duży. Takie osoby powinny najpierw popracować nad obniżeniem masy ciała zdrową dietą i ogólną aktywnością fizyczną, zredukować tkankę tłuszczową innymi technologiami - np. Lavatron lub Prime Lifting & Shape, Lipothermic System, Lipo Slim, a następnie po osiągnięciu BMI poniżej 30 wyrzeźbić mięśnie i zredukować tkankę tłuszczową zabiegami HI MUSCLE.
Oczywiście osoby o BMI powyżej 30 również mogą skorzystać z HI MUSCLE, ponieważ nie ma przeciwwskazań medycznych, jednak jako świadome terapeutki, które kierują się przede wszystkim dobrem klienta nie polecamy takiego rozwiązania, ponieważ zabiegów będzie potrzebnych znacznie więcej niż u osób o niższym BMI. 

Przeciwwskazania do zabiegu:

 1. Zaburzenia krążenia i żylaki w miejscu zabiegowym
 2. Przerwanie ciągłości naskórka oraz otwarte rany w miejscu zabiegowym
 3. Choroby serca i rozrusznik serca
 4. Nadciśnienie tętnicze
 5. Niewydolność nerek i wątroby
 6. Metalowe elementy w ciele w obrębie obszaru zabiegowego, w tym metalowa wkładka domaciczna w przypadku zabiegu na brzuch
 7. Implanty sylikonowe w obrębie obszaru zabiegowego
 8. Ciąża, połóg i karmienie piersią
 9. Osteoporoza
 10. Nowotwory
 11. Zaburzenia czucia
 12. Epilepsja
 13. Menstruacja (pierwsze dni, które są bolesne, szczególnie przy zabiegu na brzuch)
 14. Ogólny zły stan zdrowia
 15. Przepuklina

Cechy wyróżniające zabieg wykonany w YASUMI SPA od innych zabiegów dostępnych na rynku o podobnym działaniu hifem emsculpt embody btl

- po pierwsze i najbardziej widoczne: niska cena zabiegu. Jako największa sieć beauty w Polsce nasi dystrybutorzy mają dla nas najlepsze ceny sprawdzonych urządzeń, a także elementów eksploatacyjnych. 

- najwyższa jakość obsługi. Możesz mieć pewność, że terapeutki wykonujące ten zabieg przeszły gruntowne szkolenie z zabiegu HI MUSCLE, ich wiedza teoretyczna i praktyczna została sprawdzona i jest na bieżąco weryfikowana przez managera SPA i managera ds. szkoleń, którzy czuwają nad najwyższą jakością naszych usług.

- żadna inna technologia modelowania sylwetki poza elektromagnetyczną nie jest w stanie w tak intensywnym stopniu rozbudować mięśni i błyskawicznie spalić tłuszczu.

- parametry dobieramy indywidualnie do potrzeb klienta i stale je monitorujemy, nie zostawiając klienta samego w gabinecie bez jego wyraźnego życzenia.

- zabieg jest wykonywany przez doświadczone terapeutki, które kierują się przede wszystkim dobrem naszych gości, dobierając indywidualnie najskuteczniejsze technologie. Jeśli uznają, że zabieg nie przyniesie u Ciebie oczekiwanych efektów, po prostu doradzą Ci inny sposób na osiągnięcie Twojego celu.

Jakich efektów można się spodziewać po jednym lub kilku zabiegach?

- nieinwazyjny lifting pośladków, brzucha, ud,

- zwiększenie jędrności skóry,

- wyszczuplenie talii,

- wzrost tkanki mięśniowej w miejscu zabiegowym,

- redukcja tkanki tłuszczowej w miejscu zabiegowym,

- wzmocnienie mięśni brzucha, pośladków, ud (także brzucha po porodzie),

- wzmacnianie mięśni ułatwiające dalsze samodzielne treningi. Przekonaj się z jaką łatwością będziesz w stanie teraz ćwiczyć. Jeśli praktykujesz jogę, spróbuj pozycji, która była wcześniej dla Ciebie bardzo trudna przez słabe mięśnie.

Zobacz zdjęcia naszych klientek i klientów bez żadnego udoskonalania graficznego. Na każdej parze zdjęć jest inna osoba.

Najważniejsze zalecenia pozabiegowe naszych terapeutek

- aplikacja ThermoActive Gel codziennie wieczorem, w celu pobudzenia mikrokrążenia i wzmocnienia efektu zabiegu,

- w dniu zabiegu picie dużej ilości wody i zrezygnowanie z treningu,

- stosowanie odpowiedniej diety, w celu zwiększenia efektów zabiegu:

1. Dzień zaczynaj od szklanki wody niegazowanej (można dodać plaster cytryny lub liście mięty).

2. W ciągu dnia pij co najmniej 2 litry płynów (głownie woda i słaba herbata).

3. Zrezygnuj z fast foodów i słodyczy.

4. Zwiększ ilość spożywanych warzyw, owoców i nasion.

5. Zwiększ ilość produktów białkowych, które wpływają na rozrost mięśni – mięso, ryby, jajka, warzywa strączkowe.

6. Jeść 4/5 posiłków dziennie.

- Twoje mięśnie po zabiegach znacząco się wzmocnią, dlatego spróbuj rozpocząć aktywny tryb życia, ponieważ Twoje ciało pozwoli Ci na więcej i np. bieganie lub ćwiczenia, które były dla Ciebie wcześniej bardzo wymagające, staną się łatwiejsze.

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione na stronie yasumi.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

 • Cena: od 700zł - szczegółowy cennik na dole strony
 • Kategoria: zabiegi na ciało, wyszczuplające, redukcja cellulitu, ujędrnianie, wzmacnianie mięśni, fizjoterapia
 • Typ skóry: sucha, tłusta, mieszana, dojrzała, wrażliwa, naczynkowa, trądzikowa, normalna
 • Obszar zabiegowy: brzuch, pośladki, uda
 • Na problem: cellulit, nadwaga, nadmiar skóry po zrzuceniu kilogramów
Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem