Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

COMBO SKIN - synergia kwasów z efektem retuszu skóry

COMBO SKIN  - synergia kwasów w trosce o zdrową i gładką skórę efekt retuszu skóry jak z okładki topowych magazynów! Zabieg dla kobiet i mężczyzn.

Mamy trzy różne procedury zabiegowe Combo Skin ukierunkowane na walkę z oznakami starzenia, trądzikiem i przetłuszczającą się skórą oraz wzmacnianie cery wrażliwej. 

• COMBO SKIN ANTY AGE

Zabieg COMBO SKIN ANTI AGE jest najbardziej docenianą terapią przez klientów, którzy chcą zwęzić rozszerzone pory skórne, przy jednoczesnym wygładzeniu i ujędrnieniu cery. To specjalistyczna, zaawansowana terapia kwasami opracowana przez TOP EXPERTÓW największej w Polsce sieci gabinetów beauty&SPA.

Podczas testów zauważono:

  • zwężenie rozszerzonych porów skórnych
  • wygładzenie cery
  • ujednolicenie kolorytu
  • poprawę nawilżenia skóry

 W trakcie zabiegu łączymy aż trzy różne kwasy o specjalistycznym działaniu - bakteriobójczy kwas salicylowy, kojący i nawilżający kwas laktobionowy oraz odmładzający i wygładzający kwas ferulowy z dodatkiem floretyny. Po upływie 3-4 godzin od zabiegu klient zmywa twarz i aplikuje na nią ampułkę z nawilżającymi i poprawiającymi strukturę skóry proteoglikanami.

ETAP 1 - Salicylic Acid 

ETAP 2 - Lactobionic Acid

ETAP 3 - Ferulic Acid 1 - Zmyć w domu po 3-4h

ETAP 4 - Proteoglycans Ampoule - Zaaplikować samodzielnie w domu, wmasować

„Spektakularny sukces zabiegu Porcelain Doll Skin skłonił nas do dalszych poszukiwań skutecznych terapii łączonych. I tak, po wielu miesiącach testów, powstał COMBO SKIN. Atutem zabiegu COMBO SKIN jest jedoczesne zastosowanie kilku związków należących do różnych grup chemicznych. W terapii wykorzystujemy zarówno kwasy organiczne, polifenole, jak i polihydroksykwasy, należące do kwasów nowej generacji. Synergistyczne i wielokierunkowe działanie tych składników sprawia, że podczas jednego zabiegu jesteśmy w stanie zniwelować kilka problemów skórnych jednocześnie, do których należą m.in. zmiany zaskórnikowo-krostkowe, rozszerzone pory, stany zapalne czy przebarwienia." Weronika Dębowczyk -TOP EXPERT YASUMI -współtworczyni zabiegu.

• COMBO SKIN ANTI ACNE

Zabieg COMBO SKIN ANTI ACNE jest najbardziej docenianą terapią przez klientów, którzy chcą wyciszyć trądzik zaskórnikowy i grudkowy (bez stanów zapalnych), przywrócić prawidłową produkcję sebum i zmiejszyć pory skórne.

Wykazuje działanie:

- przeciwzapalne
- przeciwbakteryjne
- złuszczające
- regulujące pracę gruczołów łojowych
- rozjaśnienie przebarwień potrądzikowych
- spłycenie poszerzonych porów skórnych

ETAP 1 - Salicylic Acid 

ETAP 2 - Azelaic Acid

ETAP 3 - Lactobionic Acid

ETAP 4 - wmasowanie ampulki indywidualnie dopasowanej do potrzeb skory

ETAP 5 - wmasowane kremu indywiduanie dopasowanego do potrzeb skory

• COMBO SKIN SENSITIVE

Zabieg COMBO SKIN SENSITIVE jest najbardziej docenianą terapią przez klientów, którzy chcą przywrócić skórze wrażliwej komfort, załagodzić trądzik różowaty i stany zapalne.

Wykazuje działanie:

- przeciwzapalne,

- wzmacniające barierę hydrolipidową,

- uszczelniające naczyń krwionośnych,

- nawilżające

- przeciwtrądzikowe w przypadku skóry wrażliwej

ETAP 1 - Peeling kawitacyjny

ETAP 2 - Azelaic Acid

ETAP 3 - Lactobionic Acid

ETAP 4 - Lactic Acid

ETAP 5 - wmasowanie ampulki indywidualnie dopasowanej do potrzeb skory

ETAP 6 - wmasowane kremu indywiduanie dopasowanego do potrzeb skory

Każdy z zabiegów COMBO SKIN poprzedzony jest demakijażem SPA pozbawionym olejowania oraz konsultacją kosmtologiczną przed pierwszym zabiegiem.

Zabieg można wykonać jednorazowo, raz na kwartał, celem odświeżenia skóry, poprawy jej wyglądu oraz wygładzenia. W przypadku skór problematycznych, zaleca się wykonywanie COMBO SKIN w serii 3-5 zabiegów, co 14-21 dni. Plan zabiegowy zostanie przedstawiony przez kosmetologa po analizie skóry.

  • Cena: 420zł - szczegółowy cennik na dole strony
  • Kategoria: zabiegi na twarz, oczyszczające złuszczenie, pielęgnacja przeciwzmarszczkowa, s.o.s dla wrażliwej i naczyniowej cery, kwasy
  • Typ skóry: sucha, tłusta, mieszana, dojrzała, wrażliwa, naczynkowa, trądzikowa, normalna
  • Obszar zabiegowy: twarz, szyja, dekolt, plecy (górna część)
  • Na problem: zmarszczki, zmarszczki mimiczne, utrata gęstości skóry, widoczny rumień, rozszerzone naczynka, rozszerzone pory, trądzik, świecąca się skóra, skóra szara, skóra zmęczona
Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem