Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

COMBO SKIN - synergia kwasów z efektem retuszu skóry

COMBO SKIN  - synergia kwasów w trosce o zdrową i gładką skórę efekt retuszu skóry jak z okładki topowych magazynów! Zabieg dla kobiet i mężczyzn.

Mamy trzy różne procedury zabiegowe Combo Skin ukierunkowane na walkę z oznakami starzenia, trądzikiem i przetłuszczającą się skórą oraz wzmacnianie cery wrażliwej. 

Zabieg COMBO SKIN ANTI AGE jest najbardziej docenianą terapią przez klientów, którzy chcą zwęzić rozszerzone pory skórne, przy jednoczesnym wygładzeniu i ujędrnieniu cery. To specjalistyczna, zaawansowana terapia kwasami opracowana przez TOP EXPERTÓW największej w Polsce sieci gabinetów beauty&SPA.

Podczas testów zauważono:

  • zwężenie rozszerzonych porów skórnych
  • wygładzenie cery
  • ujednolicenie kolorytu
  • poprawę nawilżenia skóry

 W trakcie zabiegu łączymy aż trzy różne kwasy o specjalistycznym działaniu - bakteriobójczy kwas salicylowy, kojący i nawilżający kwas laktobionowy oraz odmładzający i wygładzający kwas ferulowy z dodatkiem floretyny. Po upływie 3-4 godzin od zabiegu klient zmywa twarz i aplikuje na nią ampułkę z nawilżającymi i poprawiającymi strukturę skóry proteoglikanami.

ETAP 1 - Salicylic Acid 

ETAP 2 - Lactobionic Acid

ETAP 3 - Ferulic Acid 1 - Zmyć w domu po 3-4h

ETAP 4 - Proteoglycans Ampoule - Zaaplikować samodzielnie w domu, wmasować

„Spektakularny sukces zabiegu Porcelain Doll Skin skłonił nas do dalszych poszukiwań skutecznych terapii łączonych. I tak, po wielu miesiącach testów, powstał COMBO SKIN. Atutem zabiegu COMBO SKIN jest jedoczesne zastosowanie kilku związków należących do różnych grup chemicznych. W terapii wykorzystujemy zarówno kwasy organiczne, polifenole, jak i polihydroksykwasy, należące do kwasów nowej generacji. Synergistyczne i wielokierunkowe działanie tych składników sprawia, że podczas jednego zabiegu jesteśmy w stanie zniwelować kilka problemów skórnych jednocześnie, do których należą m.in. zmiany zaskórnikowo-krostkowe, rozszerzone pory, stany zapalne czy przebarwienia." Weronika Dębowczyk -TOP EXPERT YASUMI -współtworczyni zabiegu.

Zabieg COMBO SKIN ANTI ACNE jest najbardziej docenianą terapią przez klientów, którzy chcą wyciszyć trądzik zaskórnikowy i grudkowy (bez stanów zapalnych), przywrócić prawidłową produkcję sebum i zmiejszyć pory skórne.

Wykazuje działanie:

- przeciwzapalne
- przeciwbakteryjne
- złuszczające
- regulujące pracę gruczołów łojowych
- rozjaśnienie przebarwień potrądzikowych
- spłycenie poszerzonych porów skórnych

ETAP 1 - Salicylic Acid 

ETAP 2 - Azelaic Acid

ETAP 3 - wmasowanie Calm & Protect Cream

Zabieg COMBO SKIN SENSITIVE jest najbardziej docenianą terapią przez klientów, którzy chcą przywrócić skórze wrażliwej komfort, załagodzić trądzik różowaty i stany zapalne.

Wykazuje działanie:

- przeciwzapalne,

- wzmacniające barierę hydrolipidową,

- uszczelniające naczyń krwionośnych,

- nawilżające

- przeciwtrądzikowe w przypadku skóry wrażliwej

ETAP 1 - Enzymatic Peel

ETAP 2 - Azelaic Acid

ETAP 3 - Lactobionic Acid

ETAP 4 - Hyaluro C-Peel

Każdy z zabiegów COMBO SKIN poprzedzony jest demakijażem SPA pozbawionym olejowania oraz konsultacją kosmtologiczną przed pierwszym zabiegiem.

Zabieg można wykonać jednorazowo, raz na kwartał, celem odświeżenia skóry, poprawy jej wyglądu oraz wygładzenia. W przypadku skór problematycznych, zaleca się wykonywanie COMBO SKIN w serii 3-5 zabiegów, co 14-21 dni. Plan zabiegowy zostanie przedstawiony przez kosmetologa po analizie skóry.

  • Cena: 390 - szczegółowy cennik na dole strony
  • Kategoria: zabiegi na twarz, oczyszczające złuszczenie, pielęgnacja przeciwzmarszczkowa, s.o.s dla wrażliwej i naczyniowej cery, kwasy
  • Typ skóry: sucha, tłusta, mieszana, dojrzała, wrażliwa, naczynkowa, trądzikowa, normalna
  • Obszar zabiegowy: twarz, szyja, dekolt, plecy (górna część)
  • Na problem: zmarszczki, zmarszczki mimiczne, utrata gęstości skóry, widoczny rumień, rozszerzone naczynka, rozszerzone pory, trądzik, świecąca się skóra, skóra szara, skóra zmęczona