Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Coaching żywieniowy, konsultacja dietetyczna oraz dieta na piękne włosy i paznokcie

Czy wiesz, że siwienie włosów można cofnąć, mieszki włosowe pobudzić do produkcji włosów, a przetłuszczanie zminimalizować zmieniając tylko nawyki żywieniowe? Nasz ekspert opracuje dla Ciebie dietę celowaną w zdrowe włosy i paznokcie. Według nas to najlepszy (bo całkowicie naturalny!) sposób na profilaktykę oraz wspomaganie leczenia chorób paznokci i włosów. 

Jakie defekty i choroby paznokci oraz włosów występują najczęściej?

 • zanik płytki paznokciowej
 • zespół żółtych paznokci
 • rozdwajanie się paznokci
 • łamliwość
 • onycholiza
 • leukonychia
 • białe plamki na paznokciach
 • szorstkość i brak połysku włosów
 • nadmierne wypadanie włosów

Każda z wymienionych dermatoz ma podłoże wieloczynnikowe, a jednym z nich jest dieta. Spożywanie odpowiedniej grupy produktów działa profilaktycznie w kierunku wymienionych chorób oraz wspomaga ich leczenie. Warto wiedzieć, co jeść, aby wspomóc funkcjonowanie naszej skóry od wewnątrz. Połącznie kosmetologii wraz z dietetyką otwiera większe możliwości skutecznej pielęgnacji włosów i paznokci.

Kim jest nasz specjalista?

Coachingiem żywieniowym oraz opracowaniem indywidualnej terapii zabiegowej zajmują się nasze ekspertki w dziedzinie dbania o siebie od zewnątrz i od środka, kosmetolog i dietetyk - Kinga Bober oraz Anna Skonieczna. Doskonale potrafi dobrać kompleksową terapię, która obejmuje indywidualnie dobrany plan zabiegów kosmetologicznych oraz terapię żywieniową. 

Dla kogo przeznaczony jest coaching żywieniowy?

Przeznaczony jest dla osób, które mają dosyć ciągłego myślenia o tym ile zjadły i ile posiłek miał kalorii.
Z coachingu z dietetykiem mogą korzystać zarówno kobiety i mężczyźni bez względu na wiek, którzy nie są zadowoleni ze swojego ciała i czują, że nie mają kontroli nad jedzeniem. Cel, jaki sobie postawili - schudniecie 3 czy 25 kilogramów, nie ma znaczenia. Zadaniem trenera dietetycznego jest przywrócenie równowagi w obszarze zachowań związanych z odżywianiem się. 

Jak wygląda coaching dietetyczny ukierunkowany na poprawę stanu włosów i paznokci?

Program coachingu dietetycznego obejmuje szereg małych kroków i dąży do wypracowania zdrowych nawyków żywieniowych przez samego klienta. Coaching nie jest ani mentoringiem, ani doradztwem (consultingiem). Zmiana następuje powoli, ale trwale. Coaching zaczynamy od wykonania pomiarów antropomentrycznych i analizy składu ciała (poznasz swój wiek metaboliczny, zawartość tkanki tłuszczowej i mięśniowej w każdej części ciała, ilość związków mineranych ogółem w organizmie oraz ilość wody). Dzięki temu podczas kolejnych wizyt będziesz obserwował(a) zmiany w Twoim organizmie i przekonasz się jak metodą małych kroków osiągnąć równowagę organizmu, idealną masę ciała. Dietetyk będzie chciał poznać Twój model żywienia oraz wyniki badań krwi. Mając te wszystkie dane rozpoczniecie pracowanie nad zmianą Twoich nawyków żywieniowych. Najważniejsze jednak, że coaching żywieniowy będzie tak opracowany, żebyś z wizyty na wizytę obserwował(a) znaczącą poprawę stanu włosów i paznokci.

Jak należy przygotować się do pierwszego spotkania z dietetykiem?

Prosimy o zabranie na wizytę:
- uzupełnionego dwutygodniowego dzienniczka żywieniowego (wzór do wypełnienia prześlemy Ci na adres mailowy po dokonaniu rezerwacji terminu coachingu lub konsultacji z jadłospisem)
- wyników badań krwi z ostatnich dwóch lat (jeśli posiadasz)
A także o przypomnienie sobie wszystkich dotychczasowych prób walki z wypadaniem nadmiernej ilości włosów, słabymi paznokciami (jeśli są potwierdzone wynikami badań, prosimy o ich zabranie na wizytę niezależnie od roku, w którym było podejmowane leczenie).

Efekty dietoterapii:

 • mocne i niełamliwe paznokcie
 • profilaktyka odbarwień i przebarwień na płytce paznokciowej
 • redukcja nadmiernego wypadania włosów
 • wzmocnienie włosów
 • Cena: 250zł - szczegółowy cennik na dole strony
 • Kategoria: pielęgnacja dłoni i stóp, dieta, trychologia
 • Typ skóry: sucha, tłusta, mieszana, dojrzała, wrażliwa, naczynkowa, trądzikowa, normalna
Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem