Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Coaching żywieniowy, konsultacja dietetyczna i dieta Anti-cellulit

Cellulit to problem osób z nadprogramowymi kilogramami, ale także szczupłych. Jest problemem wieloczynnikowym, dotyczącym zarówno naczyń krwionośnych i chłonnych, jak i komórek skóry – fibroblastów i adipocytów. Główną przyczyną są nieprawidłowości w budowie i funkcjonowaniu naczyń układu krążenia i limfatycznego, co przekłada się na nieprawidłową pracę komórek tkanki tłuszczowej oraz komórek skóry właściwej produkującej włókna kolagenowe. Odpowiedni sposób odżywiania, poza aktywnością fizyczną i zabiegami kosmetologicznymi, jest jednym z najważniejszych czynników redukujących problem, jakim jest cellulit. Umów się na spotkanie z naszym ekspertem i przekonaj się, jak przyjemne może być zniwelowanie problemu cellulitu.

Kim jest nasz specjalista?

Coachingiem żywieniowym, przygotowaniem diety i opracowaniem indywidualnej terapii zabiegowej zajmuje się nasza ekspertka w dziedzienie dbania o siebie od zewątrz i od środka, kosmetolog i dietetyk w jednej osobie - Kinga Bober. Jest absolwentką studiów wyższych z dietetyki oraz kosmetologii. Planuje kontynuację kariery naukowej w kierunku dietetyki na studiach doktoranckich. Doskonale potrafi dobrać kompleksową terapię, która obejmuje indywidualnie dobrany plan zabiegów kosmetologicznych oraz terapię żywieniową. Lubi czytać książki i artykuły naukowe dotyczące wpływu diety na stan skóry. Jej wiedza opiera się na najnowszych publikacjach naukowych. Autorka publikacji naukowej „Wpływ diety na trądzik” w magazynie Food Forum.

Coaching żywieniowy czy opracowanie indywidualnej diety - co wybrać?

Opracowanie indywidualnej diety daje gotowe i szybkie rozwiązanie w walce ze zbędnymi kilogramami. Obarczone jest jednak ryzykiem efektu jo-jo po zakończeniu stosowania diety i powrocie do nawyków żywieniowych sprzed diety. 
Coaching dietetyczy uczy rozpoznawania uczucia głodu i sytości, a także wsłuchiwania się w potrzeby własnego organizmu metodą małych kroków. Niezwykle ważna w tym rodzaju terapii jest nauka odnajdywania przyjemności w jedzeniu. Istotą coachingu jest wyeliminowaie wszystkich złych nawyków, szczególnie jedzenia pod wpływem emocji. Chodzi o to, by „nie zajadać emocji”. Wszyscy wiemy, że znacznie łatwiej jest to powiedzieć niż zrobić. Stąd należy szukać pomocy u kompetentnego specjalisty. Proces coachingu prowadzi do osiągnięcia celu dłuższą drogą, ale daje długotrwałe efekty przy minimalnym obarczeniu ryzykiem efektu jo-jo.

Dla kogo przeznaczony jest coaching żywieniowy?

Przeznaczony jest dla osób, które mają dosyć ciągłego myślenia o tym ile zjadły i ile posiłek miał kalorii.
Z coachingu z dietetykiem mogą korzystać zarówno kobiety i mężczyźni bez względu na wiek, którzy nie są zadowoleni ze swojego ciała i czują, że nie mają kontroli nad jedzeniem. Cel, jaki sobie postawili - schudniecie 3 czy 25 kilogramów, nie ma znaczenia. Zadaniem trenera dietetycznego jest przywrócenie równowagi w obszarze zachowań związanych z odżywianiem się. Nasz specjalista jest jednym z niewielu w Polsce ekspertów, który łączy tradycyjny coaching żywieniowy z działaniem na cellulit. 
Program coachingu dietetycznego nie jest odpowiedni dla osób z zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bulimia), dla osób cierpiących na choroby układu sercowo-naczyniowego oraz dla diabetyków.

Jak wygląda coaching dietetyczny na cellulit?

Program coachingu dietetycznego obejmuje szereg małych kroków i dąży do wypracowania zdrowych nawyków żywieniowych przez samego klienta. Coaching nie jest ani mentoringiem, ani doradztwem (consultingiem). Zmiana następuje powoli, ale trwale. Coaching zaczynamy od wykonania pomiarów antropomentrycznych i analizy składu ciała (poznasz swój wiek metaboliczny, zawartość tkanki tłuszczowej i mięśniowej w każdej części ciała, ilość związków mineranych ogółem w organizmie oraz ilość wody). Dzięki temu podczas kolejnych wizyt będziesz obserwował(a) zmiany w Twoim organizmie i przekonasz się jak metodą małych kroków osiągnąć równowagę organizmu, idealną masę ciała. Dietetyk będzie chciał poznać Twój model żywienia oraz wyniki badań krwi. Mając te wszystkie dane rozpoczniecie pracowanie nad zmianą Twoich nawyków żywieniowych. Najważniejsze jednak, że coaching żywieniowy będzie tak opracowany, żebyś z wizyty na wizytę obserwował(a) zmniejszanie problemu cellulitu.

Jak należy przygotować się do pierwszego spotkania z dietetykiem?

Prosimy o zabranie na wizytę:
- uzupełnionego dwutygodniowego dzienniczka żywieniowego (wzór do wypełnienia prześlemy Ci na adres mailowy po dokonaniu rezerwacji terminu coachingu lub konsultacji z jadłospisem)
- wyników badań krwi z ostatnich dwóch lat (jeśli posiadasz)
A także o przypomnienie sobie dotychczasowych prób walki z cellulitem.

Czy po coachingu żywieniowym otrzymam materiały podsumowujące spotkanie?

Tak, dietetyk prześle podsumowanie spotkania na adres mailowy.

Czy dieta na cellulit jest smaczna?

Oczywiście. Jeśli zdecydujesz się na przygotowanie indywidualnego jadłospisu, nasz dietetyk przygotuje go w oparciu o Twoje upodobania żywieniowe, wykluczy żywność, której nie lubisz i tak skomponuje posiłki, by nie tylko były smaczne, ale również nieskomplikowane w przygotowaniu i cieszące oko przy jedzieniu. Dodatkowo, by ułatwić Ci zakupy, otrzymasz listę produktów potrzebnych do przygotowania posiłków.

  • Cena: Od 100 - szczegółowy cennik na dole strony
  • Kategoria: zabiegi na twarz, redukcja cellulitu, ujędrnianie, dieta
  • Typ skóry: sucha, tłusta, mieszana, dojrzała, wrażliwa, naczynkowa, trądzikowa, normalna
  • Obszar zabiegowy: całe ciało
  • Na problem: cellulit