Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

OFERTY SPECJALNE SHICHIGATSU

Co oznacza to słowo? To po japońsku "lipiec" :) To też klucz do tego, aby skorzystać z oferty specjalnej - voucher dodajemy do wizyty wyłącznie po podaniu hasła "SHICHIGATSU" [czyt. sziczigatsu] przy rezerwacji. Oferty SHICHIGATSU obowiązują do 31 lipca 2020.

Zasady oferty SHICHIGATSU:
1. Jedna osoba może kupić w promocji maksymalnie jeden zabieg z każdego rodzaju i zrealizować go w ciągu jednego miasiąca od zakupu.
2. W dniu zakupu osoba korzystająca z oferty SHICHIGATSU otrzymuje voucher wartościowy o wartości podanej wyżej. Voucher należy zrealizować w terminie 3 miesięcy (termin realizacji podany będzie na voucherze) na dowolny zabieg z wyłączeniem manicure (wszystkie rodzaje) oraz pielęgnacji oprawy oczu (regulacja/henna - wszystkie konfiguracje). Voucher należy zrealizować w czasie jednej wizyty. Voucher można przekazać innej osobie w prezencie.
3. Oferty nie łączą się z innymi promocjami, voucherami i bonami podarunkowymi.

Aby wykupić zabiegi z oferty na przyszłość, dokonaj wpłaty na poniższe konto z podaniem nazwy zabiegu. Jeśli dane posiadacza rachunku i osoby realizującej zabiegi są inne, podaj w tytule również dane osoby realizującej zabiegi.

Alior Bank
95 2490 0005 0000 4600 9743 6186

SWIFT: ALBPPLPW
IBAN: PL95 2490 0005 0000 4600 9743 6186Informacji o zabiegach z oferty SHICHIGATSU udzielamy telefonicznie. Wszystkie zabiegi z opisami znajdują się na www.yasumispa.pl, a rezerwacji można dokonać telefonicznie 508419660 | 517949660 oraz online 24h KLIK >>> www.yasumispa.versum.com

Do zobaczenia w YASUMI SPA 

Wróć...

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon